Børge Mogensen
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BØRGE MOGENSEN (1914-1972): Sängskåp, Boligens Byggeskabe formgivet av Børge Mogensen & Grethe Meyer for C. Danel, 1950-tal, höjd
cm, bredd 100, djup 35 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage. Nyckel finns
914043
Päivämäärä:
2021-05-09