Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954):
"Nu assis dans un fauteuil au décor fleuri", 1924, signerad i blyerts, litografi, bladstorlek ca 54x36,5 cm
Omfattande pappersskador
914054
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här