Klubbat för:
20 000 SEK
Schätzwert
25 000 SEK
Beschreibung
HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954):
"Nu assis dans un fauteuil au décor fleuri", 1924, signerad i blyerts, litografi, bladstorlek ca 54x36,5 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande pappersskador
914054
2021-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner