Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800/1900-tal, signerade, figurscener, bildmått ca 36x25 respektive 38,5x25 cm
914096
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här