Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800/1900-tal, signerade, figurscener, bildmått ca 36x25 respektive 38,5x25 cm

914096

2021-05-10