Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SILVER, 23 dlr, silver, bestående av: bägare, äggkoppar, dosor, 18/1900-tal, höjd ca 2-13 cm, total vikt ca 630 g
Blandat slitage, delvis skador samt monogram
914098
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här