Bägare dosor silver

Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver
Bägare dosor silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SILVER, 23 dlr, silver, bestående av: bägare, äggkoppar, dosor, 18/1900-tal, höjd ca 2-13 cm, total vikt ca 630 g

Blandat slitage, delvis skador samt monogram

914098

2021-05-12