Ostrongafflar 17 st

Ostrongafflar 17 st
Ostrongafflar 17 st
Ostrongafflar 17 st
Ostrongafflar 17 st
Ostrongafflar 17 st
Ostrongafflar 17 st

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 17 st., Sverige 1800-talets slut, trekloiga gafflar av silver, ostämplade, svarvade skaft av ebenholts avslutade med benkula, längd 14 cm

Beställda av en grevlig familj

914111

2021-05-17