Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KRÜGER (1860-?), blomsterstilleben, olja på pannå, signerad, 59 x 48 cm.
Mindre färgbortfall.
914114
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här