Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
SOFFBORD, 1930/40-tal, alm och bonad björk, intarsiadekor, längd 85, bredd 48, höjd 60 cm
Åldersrelaterat skick, enstaka repor och mindre fläckar
914118
2021-05-09