Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1940/50-tal, låg modell, lådor vid sarg samt skåpdörr, höjd ca 75, 120x27 cm, nyckel finns

Bruksslitage

914120

2021-05-11