Bokhylla
Valmis
2021-05-11
914123
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1940-tal, funkis, björkfanér, höjd ca 75, 160x25 cm, nyckel finns
Bruksslitage