Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1930/40-tal, funkis, 3 lådor vid sarg, centralt med skåpsdörr, höjd ca 81, 150x28 cm

Bruksslitage

914126

2021-05-11