Bänk Wilhelmsson

Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, tillskriven "Bamse", bänk, 1970-tal, massiv furu, osignerad, höjd ca 35, 140x49 cm
Skador: Brukslitage, ytskador

Bruksslitage

914146

2021-05-11