Oidentifierad konstnär stilleben olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blommor, otydligt signerad, olja på duk, ca 62x48 cm

914161

2021-05-12