Movado Sport Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MOVADO, Sport, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 18191, serie nr. B1126034, kaliber 125, diam ca 34 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med missfärgning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914170

2021-05-29