Omega Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 8656909, serie nr. 9340225, kaliber 26.5SOBT2, diam ca 30 mm
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med missfärgning. Glas med sprickor. Monogramgravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914173
2021-05-29