Tuppljusstakar

Tuppljusstakar
Tuppljusstakar
Tuppljusstakar
Tuppljusstakar
Tuppljusstakar
Tuppljusstakar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUPPLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, järnsmide, för 3 ljus, höjd ca 52 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

bruiks- och åldersrelaterat slitage

914178

2021-05-20