Ulf Trotzig - Sixten Haage

Ulf Trotzig - Sixten Haage
Ulf Trotzig - Sixten Haage
Ulf Trotzig - Sixten Haage
Ulf Trotzig - Sixten Haage
Ulf Trotzig - Sixten Haage
Ulf Trotzig - Sixten Haage

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK 3 delar, ULF TROTZIG (1925-2013) samt SIXTEN HAAGE (född 1926), signerade och daterade, varierande mått

Oramade, hanteringsveck

914181

2021-05-14