Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK ISBERG (1846-1904): stockholmsmotiv, 3 st, signerade, akvareller, ca 15x10 cm
Ej examinerade ur ramar
914183
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här