Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK ISBERG (1846-1904): stockholmsmotiv, 3 st, signerade, akvareller, ca 15x10 cm

Ej examinerade ur ramar

914183

2021-05-11