Edition Eté Jaeger le Coultre Memovox Reseur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Memovox, reseur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 967328, diam ca 37x43 mm, läderfodral medföljer
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914190
2021-05-30