Edition Eté Jaeger le Coultre Memovox Reseur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAEGER LE COULTRE, Memovox, reseur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 967328, diam ca 37x43 mm, läderfodral medföljer

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914190

2021-05-30