Philip von Schantz färglitografi
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med vettar, signerad och daterad v Schantz -88, 151/190, färglitografi, bladmått ca 47x76 cm
Kuntoraportti
914193
Päivämäärä:
2021-05-10