Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med vettar, signerad och daterad v Schantz -88, 151/190, färglitografi, bladmått ca 47x76 cm

Kuntoraportti

914193

Päivämäärä:

2021-05-10