Jordi Arkö

Jordi Arkö
Jordi Arkö
Jordi Arkö
Jordi Arkö

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951): "De fyra temperamenten", etsning, provtryck, signerad, plåtmått ca 15x22 cm

Ej examinerad ur ram

914198

2021-05-11