Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-talets andra hälft, Grythyttan, 5 delar, bestående av bord samt 4 bryggeristolar, sitthöjd ca 45 cm
Proveniens: Historiska museet, Rosengården
Slitage
914207
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här