Trädgårdsgrupp Grythyttan

Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-talets andra hälft, Grythyttan, 5 delar, bestående av bord samt 4 bryggeristolar, sitthöjd ca 45 cm

Proveniens: Historiska museet, Rosengården

Slitage

914207

2021-05-10