Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS FREDRIKSSON, f 1903, Marianne vid dockskåpet, signerad, olja på pannå, ca 98x56,5 cm
Proveniens: Svenk-Finska Konstgalleriet, auktion, 1959
Smärre färgbortfall,
914209
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här