Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRYGGERISTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, Grythyttan, sitthöjd ca 45 cm
Proveniens: Historiska museet, Rosengården
Slitage
914221
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här