Philip Von Schantz färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med vaser, signerad v Schantz, 126/140, färglitografi, bladmått ca 49x36 cm

914230

2021-05-10