Edition Eté Certina DS Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CERTINA DS, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona märkt C, kaliber 25-45, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914231

2021-05-30