Omega Fickur 1960-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA, fickur, nickel, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, integrerad klockkedja i metall, ref nr. MA141-62, verk nr. 18660041, kaliber 161, diam ca 48 mm
Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914234
2021-05-29