Omega Fickur 1960-tal

Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal
Omega Fickur 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

OMEGA, fickur, nickel, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, integrerad klockkedja i metall, ref nr. MA141-62, verk nr. 18660041, kaliber 161, diam ca 48 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914234

2021-05-29