Omega Seamaster De Ville Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, Seamaster de Ville, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, pleixglas, datum, senare läderrem ej original, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Saknar krona för uppdrag. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914238
2021-05-29