Omega Seamaster De Ville Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OMEGA, Seamaster de Ville, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, pleixglas, datum, senare läderrem ej original, diam ca 34 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Saknar krona för uppdrag. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914238

2021-05-29