Trädgårdsmöbler Grythyttan

Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan
Trädgårdsmöbler Grythyttan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLER, 7 delar, 1900-talets andra hälft, Grythyttan, 4 bryggeristolar samt 3 karmstolar modell A2, sitthöjd ca 45 cm

Proveniens: Historiska museet, Rosengården

Slitage

914240

2021-05-10