Universal Armbandsur 1950-tal

Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal
Universal Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNIVERSAL, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, serie nr. 1404569/212156, kaliber 262, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914243

2021-05-29