Vas art nouveau

Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau
Vas art nouveau

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, omkring 1900, art nouveau, iriserande färgad glasmassa, dekor i förgylld vitmetall, höjd 22 cm

Minimala mynningsnagg

914253

2021-05-10