Skänk allmoge

Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge
Skänk allmoge

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, allmogen, furu, inredd med skåp och lådor, höjd 60, 86x40 cm

Kompleterad, skador

914264

2021-05-13