Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1920/30-tal, 2 flyttbara hyllplan, betsad björk samt svärtade partier, höjd ca 91 samt 110x25 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

914265

2021-05-12