Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BO E LUNDQVIST (1934-), kompositioner, 2 st, signerade samt daterad -77, litografier, ca 20x28 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerade ur ramar
914266
2021-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner