Bo E Lundqvist färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BO E LUNDQVIST (1934-), kompositioner, 2 st, signerade samt daterad -77, litografier, ca 20x28 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerade ur ramar

914266

2021-05-12