Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ansikte, olja på duk, monogramsignerad och daterad JER -61, atergo signerad J E Rosenberg, ca 64x50 cm
914272
2021-05-10