Arne Norell soffa
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 165 cm
Några skinnbitar bytta, bruks och åldersrelaterat slitage, senare ben
914278
2021-05-16