Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄSSING, 18/1900-tal, 8 dlr, bestående av bl.a Grillby metall, ljusstakar, kuvertställ, bläckställ m.m varierande mått
Bruksslitage
914281
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här