Mässing

Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing
Mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄSSING, 18/1900-tal, 8 dlr, bestående av bl.a Grillby metall, ljusstakar, kuvertställ, bläckställ m.m varierande mått

Bruksslitage

914281

2021-05-12