Stolar
2021-05-12
914283
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 8 st, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, modell axet, bemålade, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Slitage