Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, betsat trä, 1890-tal, nyrenässans, höjd ca 86, diameter 23 cm

Slitage

914297

2021-05-13