Konferensbord Gärsnäs

Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs
Konferensbord Gärsnäs

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELISABETH ANCKER CECILIA ANDREASSON & THOMAS ERICSSON, "Frame-X", konferensbord, formgivet 2007 för Gärsnäs. Lönnfanerad skiva med långsidessarger i vitt laminat, krysstativ av vitt pulverlackat stål, bordet är anpassat för el-datainstallation med kabellucka. längd ca 420, 73 x 115 cm

Bruksslitage

914305

2021-05-13