Trädgårdsbord 1900-tal
2021-05-15
914308
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets mitt, bemålat stålunderrede, höjd ca 71 xm, 90x60 cm
Slitage, rost, något ostadigt, senare masonitskiva monterad upptill