Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets mitt, bemålat stålunderrede, höjd ca 71 xm, 90x60 cm
Slitage, rost, något ostadigt, senare masonitskiva monterad upptill
914308
2021-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här