Trädgårdsbord 1900-tal

Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets mitt, bemålat stålunderrede, höjd ca 71 xm, 90x60 cm

Slitage, rost, något ostadigt, senare masonitskiva monterad upptill

914308

2021-05-15