Keramik 3 delar

Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERAMIK, 3 delar, stengods, 1900-tal, den minsta stämplad Höganäs, de två andra med otydliga märkningar, höjd 12, 16,5 och 35,5 cm

Bruksslitage

914311

2021-05-15