Taklampa Tuben

Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben
Taklampa Tuben

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", taklampa, Ateljé Lyktan, Åhus, plåt, längd ca 164 cm

Smärre bruksslitage, smärre repor,

914313

2021-05-10